Neděle 14. srpna

svátek má Alan,
zítra slaví Hana

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky www.stitina.cz se snaží o co maximální přístupnost obsahu a funkčnosti.
Stránky jsou zdrojově navrženy s ohledem na česká Pravidla tvorby přístupného webu

Vzhled

Vzhled stránek je definovaný pomocí kaskádových stylů. Tímto je zajištěno oddělení obsahu stránky od grafického vzhledu. Uživatel má možnost vypnutí grafiky, úpravy vzhledu pomocí uživatelských rozšíření apod. K tomuto můžou vést různé okolnosti od druhu výstupního zařízení, až po zrakový handicap uživatele. Kromě výchozího stylu, je možno nastavit textový režim při problémech se zobrazováním obsahu v alternativních či nenormovaných prohlížečích.

Změna vzhledu VÝCHOZÍ STYL  |  TEXTOVÝ REŽIM

Texty

Veškerý obsah stránek je v textové podobě a neklade tak překáždy čtecím, překládacím či jiným zařízením.

Tisk

Součástí stránek je také CSS styl pro tiskový výstup, který Vám pomůže nejen "ušetřit náplň" ale také zpřehlední tiskový výsledek. Veškeré texty jsou automaticky tistěny pouze v ČB, včetně odkazů a formulářových tlačítek. Při tisknutí se také vypouští navigační lišta, navigační menu, a další věci, které považujeme při tisku obsahu za bezpředmětné.

Vstupní zařízení

Ovládání webových stránek není nijak omezeno vstupním zařízením. K obsahu se lze tedy dostat jak klávesnicí tak kterýmkoliv polohovacím zařízením např. myší nebo dotykem v případě dotykové vrstvy.

Výstupní zařízení

Přístup k obsahu webových stránek není zavislý na použití určitého typu výstupního zařízení, kterým můžou být alternativní prohlížeč, textový prohlížeč, hlasová čtečka, tablet či mobilní telefon.

Vytvořeno: 4.2.2018
Mapa stránek | Vzhled stránek | Přístupnost stránek | Redakce
Oficiální stránky obce Štítina © Všechna práva vyhrazena, GDstudio - technický správce aplikace.